Area Sales Supervisor - Vaslui, Barlad

SC FIDES EXPRESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Atingerea obiectivelor de vanzari, la nivelul teritoriului alocat, folosind o anumita structura logistica si un anumit buget.
- Coordonarea activitatii fortei de vanzare din subordinea sa.
- Informarea permanenta asupra caracteristicilor pietei si a schimbarilor aparute in zona sa de activitate.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Experienta de minim 5 ani in vanzari;
- Experianta pe piata FMCG - obligatoriu;
- Cunoasterea pietei specifice zonei arondate - Vaslui, Barlad- constituie avantaj;
- Cunostinte de operare PC;
- Permis de conducere cat. B;
- Abilitati dorite: comunicare si negociere, spirit de echipa, capacitatea de a identifica rapid problemele, de a transmite informatiile clar si succint.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- pachet salarial motivant;
- autoturism de serviciu;
- pregatire de specialitate;
- lucru intr-un colectiv tanar si dinamic.

FIDES EXPRESS - firma de distributie de produse de larg consum, in principal produse alimentare, din estul Romaniei.