AGENTI ASIGURARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectare si ofertare clienti.
- Asigurarea de locuinta este obligatorie conform legii iar cei care nu isi asigura casa risca amenzi intre 100 si 500 RON.
- Veti face parte din compania nr 1 de asigurari din Romania.
- Vom oferi clientilor asigurarea full a locuintei la pret de asigurare obligatorie.
- Politele se emit atat electronic, cat si manual
- Toti clientii din aceasta luna vor profita de o super oferta pentru asigurarea de locuinta.
- Pentru a aplica la acest anunt trimiteti CV-ul pe adresa de email: bramirasig@gmail.com si veti fi contactat/a in cel mai scurt timp pentru a participa la un interviu.
- Se pot intermedia peste 60 de tipuri de asigurari.(CASCO, RCA, ASIG DE LOCUINTA, ASIG DE SANATATE, MALPRAXIS.. ETC)

CERINTE

-Studii: Minim diploma de BAC
-Aptitudini de comunicare si negociere
-Persoane deschise si ambitioase

BENEFICII OFERITE

COMISIOANE SI SISTEM DE LUCRU ATRACTIV