AGENT VANZARI CREDITE (ZONA BOTOSANI/VASLUI)

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta pozitie este o excelenta oportunitate de a lucra intr-un mediu profesionist ca si

Responsabilitatile principale includ:

* Realizeaza procesul de vanzare a produselor si serviciilor companiei in zona desemnata;
* Promoveaza imaginea si serviciile companiei sale in relatia cu clientii;
* Prospecteaza piata si identifica potentiali clienti;
* Calatoreste cand si unde este nevoie in zona alocata prin deplasari permanente la sediile clientilor;
* Aplica procedurile de recuperare a creanţelor (urmarire, incasare si recuperare debite).

CERINTE

Candidatul ideal ar trebui sa intruneasca urmatoarele cerinte:

* Studii medii;
* Experienta de minim 2 ani in domeniul vanzarilor;
* Cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office);
* Competente juridice in ceea ce priveste legislatia in vigoare;
* Abilitati excelente de comunicare;
* Competente de negociere si de empatizare cu clientii.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera provocari reale, mediu de lucru competitiv si posibilitati reale de promovare.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.