Agent de Vanzari - Vaslui, Barlad, Husi

SC Erna Service & Trade S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari si incasari stabilite, prin acoperirea sistematica a teritoriului alocat, conform unui plan de rute zilnice.
- Mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti, dar si cautarea unor oportunitati pentru extinderea distributiei in teritoriu.
- Prezentarea, comercializarea si mercantizarea produselor din portofoliu.

CERINTE

- Studii medii
- Experienta in vanzari FMCG, cunoasterea retelelor de magazine - constituie avantaj
- Abilitati de comunicare, relationare si negociere
- Capacitate de argumentare si convingere
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis auto, categoria B - obligatoriu

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- pachet salarial motivant;
- autoturism de serviciu;
- pregatire de specialitate;
- lucru intr-un colectiv tanar si dinamic.

Erna Service & Trade S.R.L. este una dintre cele mai mari firme de distributie de produse de larg consum, in principal produse alimentare, din estul si centrul Romaniei.
Firma activeaza prin opt Puncte de Lucru (birouri si depozite), acoperind 10 judete din Moldova si Ardeal - Iasi, Bacau, Suceava, Botosani, Neamt, Vaslui, Brasov, Covasna, Harghita si Mures. Prin cele cinci Divizii de vanzare - Wrigley, Mars, Alimentare, Fresh si HoReCa - ERNA asigura, de peste 18 ani, servicii de calitate clientilor si partenerilor sai.