Manager pensiune turistica

Global Pro Suin SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea permanenta a mentinerii unitatii la standardele cele mai inalte
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- abilitati organizatorice, initiativa, seriozitate;
- responsabilitate, eficienta, disponibilitate pentru coordonarea permanenta a activitatii unei echipe aflate in faza de consolidare;
- rezistenta la stres
- disponibilitate pentru relocare, daca este cazul.

CERINTE

- studii universitare economice si de calificare in domeniul hotelier;
- experienta de minim 2 ani in turism;
- foarte bune cunostinte de contabilitate primara;
- cunostinte medii de limba engleza;

BENEFICII OFERITE

- un avantaj - relocare cu familia, sot/sotie care sa lucreze impreuna
- ACTIVITATEA SE VA DESFASURA IN VALEA DOFTANEI, LA O PENSIUNE TURISTICA, tot timpul anului
- pachet salarial atractiv

Companie situata printre cele de varf in zona in domeniul de activitate declarat.