Bucatar cu experienta

Global Pro Suin SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- capabilitatea sa pregateasca produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul restaurantului
- sa cunoasca si sa prepare foarte bine retete traditionale romanesti
- sa cunoasca si sa prepare foarte bine retete din traditiile altor tari, dar foarte cunoscute si cerute in tara noastra

CERINTE

- seriozitate
- studii medii, diploma de calificare in domeniu ;
- vechimea in specialitate: min. 3 ani, cu recomandare scrisa de la cel putin unul dintre locurile de munca anterioare;
- disponiblitate pentru relocare
- cunostinte medii de limba engleza;
- rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica;
- imaginatie culinara, ordonat si disciplinat;
- atitudine orientata catre client
- politete, abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila;
- rezistenta mare la stres;
- atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- avantaj la relocare

Companie situata printre cele de varf in zona in domeniul de activitate declarat.