MOTOSTIVUITORIST - ZONA SINESTI IALOMITA

MANPOWER Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea operatiilor de incarcare, descarcare, pregatire marfa in conformitate cu cerintele comunicate
- Scanarea manuala a codurilor de bare
- Asigurarea si mentinerea curateniei la locul de munca
- Respectarea normelor de protectia muncii.

CERINTE

- Persoana motivata, serioasa
- Autorizatie ISCIR
- Disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi
- Experienta de lucru pe motostivuitor, minim 6 luni
- Flexibilitate in indeplinirea tuturor sarcinilor acordate

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonuri de masa/masa calda
- Plata drepturilor conform legislatiei in vigoare
- Transport asigurat

Unul din liderii mondiali in domeniul gestiunii resurselor umane, Manpower are o experienta de 60 de ani si opereaza in 80 de tari, prin intermediul a 4500 de agentii. Grupul are anual peste 4,4 milioane de colaboratori interimari in toata lumea, are peste 400 000 de clienti pe an si realizeaza anual o cifra de afaceri de 21 miliarde de dolari. Manpower este unul din principalii furnizori mondiali de servicii de management al resurselor umane, oferind solutii de recrutare, evaluare si training de personal, plasare de forta de munca permanenta si temporara si consultanta in gestiunea capitalului uman.

BUCURESTI INDUSTRIE: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 4, Cod 040107, Bucuresti Tel: 0800 080 356,
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti.unirii@manpower.ro

Pentru mai multe detalii despre acest job sau alte pozitii in companii de top, accesati site-ul www.manpower.ro.
Bun venit in lumea muncii contemporane!

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.