Vezeto szerszamszerkeszto mernok

Doit HR Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

Szombathelyi (Nyugat-Magyarorszag) jarmuipari vallalat megbizasabol munkatarsat keresunk Vezeto szerszamszerkeszto mernok pozicioba.

Feladatok:
szerszamszerkeszto csoport (4-5 fo) iranyitasa, munkaik jovahagyasa
gyartashoz szukseges szerszamok tervezese, javaslatok kidolgozasa, egyeztetees a szerszamgyartoval.
koltsegkeret es megrendelesek hataridejenek betartasa

CERINTE

Elvarasok:
Gepeszmernoki vegzettseg
Szerszamgyartas-technologiai es szerszamszerkesztesi ismeretek
Pro-E ismerete
folyekony magyar nyelvtudas
kozepfoku angol es/vagy nemet nyelvtudas
vezetoi tapasztalat elony

BENEFICII OFERITE

A vallalat az al¿bbi juttatasokat biztositja:
versenykepes jovedelem
valaszthato beren kivuli juttatasok
nyelvi es szakmai kepzesek
alberleti hozzajarulas

DESCRIEREA FIRMEI

Our services:
Professional staffing
- Executive search (high profile permanent placement, executive search)
- Blue-collar staffing (permanent & temporary placement)
- White-collar staffing (permanent & temporary placement)

Permanent Placement
Temporary Placement (administrative and industrial)
Outsourcing
Psychological Testing
External Payroll and Social Security Service