Termelesi mernok

Doit HR Ltd

22-06-2008 | EXPIRA LA 28-06-2008

Job expirat

RESPONSABILITATI

Szombathelyi (Nyugat-Magyarorszag) jarmuipari vallalat megbizasabol munkatarsat keresunk Termelesi mernok pozicioba.

Feladatok:
gyartasi folyamatok tervezese, iranyitasa, optimalizalasa
reszvetel az uj termekek bevezeteseben
minosegugyi eloirasok betartasanak felugyelete

CERINTE

Elvarasok:
gepeszmernoki vegzettseg
kozepfoku angol es/vagy nemet nyelvtudas
sorozatgyartas teruleten szerzett tapasztalat elony

BENEFICII OFERITE

A vallalat az alabbi juttatasokat biztositja:
versenykepes jovedelem
valaszthato beren kivuli juttatasok
nyelvi es szakmai kepzesek
alberleti hozzajarulas

DESCRIEREA FIRMEI

Our services:
Professional staffing
- Executive search (high profile permanent placement, executive search)
- Blue-collar staffing (permanent & temporary placement)
- White-collar staffing (permanent & temporary placement)

Permanent Placement
Temporary Placement (administrative and industrial)
Outsourcing
Psychological Testing
External Payroll and Social Security Service