SOFERI CAMION

CANRO INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

transport de m¿rfuri, la societatea cu cel mai mare parc auto din Ungaria, pe camioane Mercedes, si Volvo, cu dot¿ri de ultim¿ or¿: perne de aer, cabin¿ cu aer condi¿ionat, telefon ¿i GPS incorporat, leg¿tura cu dispeceratul 24 de ore pe zi ¿i o re¿ea de birouri ¿i reprezentan¿i în întreaga Europ¿ care stau la dispozi¿ia ¿oferilor.
Societatea este lider pe pia¿a maghiar¿ ¿i cea a Europei Centrale ¿i de Vest în domeniul transporturilor de m¿rfuri.

Locul desf¿¿ur¿rii activit¿¿ii:transport în Europa ¿i în afara Europei

Durata contractul: Nedeterninat¿ (minimum 1an)

Program de lucru: variaz¿, în func¿ie de destina¿ie ¿i ora de înc¿rcare (conform Codului Muncii)

CERINTE

preg¿tirea necesara:
- permis de conducere categoria „e”
- ¿i experien¿¿ in conducere de 20.000 km pe camioane de 22 de tone+ remorca (ansamblu de 40 de tone)
- experien¿a minim¿: 1-2 an în conducerea interna¿ional¿

documentele necesare:
- pa¿aport (copie de pe prima pagin¿)
- permis de conducere (copie fa¿¿)

Candida¿ii vor lua parte la un interviu cu reprezentan¿ii societ¿¿ii. Dup¿ interviu candida¿ii accepta¿i se prezinta la testul psihologic PAV(Budapesta), cu fi¿a medical¿: adeverin¿¿ de la medicul de familie, hemogram¿, glicemie, grupa sanguin¿, func¿ii hepatice, analize urinare, radioscopie pulmonar¿, EKG
- dup¿ testul PAV, candida¿ii accepta¿i se vor prezenta la testul tir, care este un curs intensiv de preg¿tire teoretic¿ pe o perioad¿ de maximum 10 zile

cheltuielile pentru testul PAV si pentru atestatul de transport interna¿ional sunt suportate de angajator ¿i pe perioada acestora angajatorul se oblig¿ s¿ ofere cazarea gratuit¿ candida¿ilor.

BENEFICII OFERITE

Salariu net asigurat de angajator: între 280 000-330 000 Ft în func¿ie de km parcursi (salariu de baz¿ 65 500 Ft + 22 Ft/km)

Alte facilitî¿i:
- Cazare gratuit¿,
- CHELTUIELI: Conform contractului cca. 4 000 Ft pe lun¿ pentru între¿inere.

S.C. CANRO INTERNATIONAL S.R.L. este o societate infiintata in 2005, avand ca obiect principal de activitate - CONSULTANTA IN MEDIEREA MUNCII.