Sofer de Camion - Ungaria

VECOROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea de mediere a forţei de muncă Veco-Rom Srl., din Miercurea Ciuc caută SOFERI DE CAMION pentru firme de transport internaţional pe camion de 22 de tone din UNGARIA. Oferim salariu între 1200-1400 de euro şi posibilitatea obţinerii atestatului valabil pe teritoriul UE pe cheltuiala societăţii angajatoare. Alte avantaje: bonuri de masă si restituirea cheltuielilor de transport la domiciliu. Interviu: 2007 decembrie 19, Miercurea Ciuc. Informaţii la numerele de telefon 0748-868079, 0266-317450, pe adresa de e-mail office@vecorom.ro, sau la sediul firmei noastre, str. Kőrösi Csoma Sándor, Nr. 7, Miercurea-Ciuc.

CERINTE

- Experienta internationala de minim 1 an pe camioane de 22 de tone

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea obtinerii atestatelor valabile in UE, pe cheltuiala societatii angajatoare, cazare gratuita, bonuri de masa, restituirea cheltuielilor de transport

Veco-Rom Srl, societate de intermediere si plasare a fortei de munca. Sediul nostru se afla in municipiul Miercurea-Ciuc, Harghita. Firma noastra a fost infiintata in urma cu 6 ani, avand activitatea principala recrutarea, intermedierea si plasarea fortei de munca in Ungaria si pe plan national.