Remedy Szoftverfejleszto (Ref.: 0308_RF_RO) - UNGARIA

iSEC-IT Kft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Feladatok:
-IT szervizmenedzsment megold?sok elemz?se ?s tervez?se,
-szoftvertervez?s, specifik?ci?,
-BMC Remedy AR rendszeren alapul? megold?sok megval?s?t?sa,
-rendszertesztek, illetve ?tad?s-?tv?teli tesztek elv?gz?se,
-felhaszn?l?i dokument?ci? elk?sz?t?se.

CERINTE

Elv?r?saink:
-Java ?s/vagy C++ fejleszt?si gyakorlat,
-kommunik?ci?k?pes n?metnyelv-tud?s, angol nyelv legal?bb alapszint? ismerete,
-adatb?zis ismeretek (Oracle ?s/vagy MS SQL),
-?n?ll?s?g, kreativit?s, tanul?si k?szs?g,
-?gyf?lk?zpont? szeml?let,
-csoportmunk?ra val? alkalmass?g,
-utaz?si hajland?s?g.

El?nyt jelent:
-Szerviz/Support ismeretek (ITIL Certificate),
-folyamatanal?zis, tervez?si ?s architektur?lis tapasztalat,
-web technol?gi?k ismerete (kliens/szerver megold?sok),
-alkalmaz?sfejleszt?si tapasztalat BMC Remedy AR rendszerben (Remedy ismeretek hi?ny?ban teljes k?r? k?pz?st ny?jtunk)

BENEFICII OFERITE

Aj?nlatunk:
-versenyk?pes j?vedelem,
-rugalmas cafeteria-rendszer ?s 13. havi fizet?s,
-egy nagyv?llalat ny?jtotta biztons?g,
-k?lf?ldi munkav?gz?si lehet?s?g,
-folyamatos tov?bbk?pz?si, fejl?d?si lehet?s?g,
-modern eszk?z?k ?s munkak?rnyezet.

Tov?bbi keres?seinkr?l r?szletesen t?j?koz?dhat a http://www.isec-it.hu/hu/allas oldalunkon.
A jelentkez?seket magyar ?s idegen nyelv?, f?nyk?pes ?n?letrajzzal ?s referenciasz?m megjel?l?s?vel folyamatosan v?rjuk a k?vetkez? c?mre: palyazatok.isec.hu@siemens.com

Az iSEC - IT Szolgaltato es Vallalati Kommunikacios Kft. (iSEC-IT Kft.) 2007.aprilis 1-en alakult, a Siemens Enterprise Communications Austria 100%-os tulajdonaban levo leanyvallalatakent. Fo tevekenysegi terulete a vallalati telekommunikacias rendszerekkel kapcsolatos szoftverfejlesztest, tesztelest, muszaki tamogatast es tanacsadast fedi le. A ceg kozpontja Becsben talalhato, Magyarorszagon kivul pedig tovabbi regio kozpontjai vannak a Cseh Koztarsasagban es Torokorszagban.
Az iSEC vilagszerte foglalkoztatott szakemberei vallalati telekommunikacios szoftverek (kontaktcenterek, callcenterek, telefon alkozpontok) fejlesztesere specializalodtak. A Siemens globalis termekei es az egyedi megoldasok mellett tevekenyseguk kiterjed sajat termekek fejlesztesere es az azokkal kapcsolatos szolgaltatasokra is, igy peldaul az iSEC integralt multimedias kontaktcenter megoldas (CAROL) vagy a HelpDesk rendszer (TeamBase).