projekt koordinátor állás Budapesten

Confidential

08-07-2014 | EXPIRA LA 10-07-2014

Job expirat

RESPONSABILITATI

A JátékNet.hu Webáruház Kft. Magyarország egyik legmeghatározóbb, leggyorsabban fejlődő, internetes kereskedelemmel foglalkozó vállalkozása. Évi több százezer csomagot adunk fel, számos vásárlói és szakmai elismerést szerzett működése során Magyarországon, mint például az Év Internetes Kereskedője vagy Ország boltja díj játék kategóriában.

Töretlenül növekszünk, ezért most fiatalos, lendületes csapatunkba a román piacra lépéshez keresünk projekt koordinátort:

Feladatok:
· A helyi piaci helyzet és a szabályozási rendszer feltérképezése
· Az induláshoz szükséges projekttervezésben való aktív részvétel
· A projekt megvalósításában való vezető szerep betöltése a munkatársaink segítségével
· Kapcsolattartás a fejlesztési-, beszerzési- és marketingosztállyal
· Fordítás magyarról román nyelvre
· Napi szintű ügyintézés a működés első időszakában

CERINTE

Elvárások:
· Felsőfokú végzettség lehetőleg marketing, kereskedelmi vagy jogi területen
· Következetes, gyakorlatias gondolkodásmód, önálló döntéshozatali képesség
· Anyanyelvi szinten kommunikáljon románul, megértse és megértesse magát magyarul
· E-kereskedelem területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

BENEFICII OFERITE

Amit kínálunk:
· Független, magyar, tőkeerős cég, fiatalos, jó hangulatú csapat
· Komoly fejlődési lehetőség
· Versenyképes fizetés

Munkavégzés:
· Azonnali munkába állással, főállású munkakörben
· A munkavégzés helye Budapest, XI. kerület

FIGYELEM! Első feladat: a jelentkezésed a következő 5 pont figyelembe vételével küldd el:

- írj a levélben pár sort, hogy miért téged válasszunk
- ne a szokásos, sablonos „motivációs levelet” küldd, Rád vagyunk kíváncsiak!
- csatolj egy fényképes szakmai önéletrajzot
- jelöld meg a fizetési igényed és a következő évek karrier-jellegű elképzeléseidet
- jelentkezésed az allas@jateknet.hu email címre küldd