Programator (Szeged, Ungaria)

MOZAIK education

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programator: Lider de piață cu experiență de peste 20 de ani caută programatori pentru poziție full-time la Szeged cu cazare asigurată.

CERINTE

Cerințe:
-cunoștințe avansate de PHP, MzSQL, Flash
-cunoștințe avansate de HTML5, CSS3, JavaScrpt
-creativitate, capacitate de a rezolva probleme
-capacitate de a lucra atât independent cât și în echipă
-cunostinte de limba maghiara

Următoarele puncte reprezintă un plus:
-experiență în unul din sistemele PHP template
-experiență în jQuerz
-cunoștințe de Photoshop
-cunoștințe de limba engleză

BENEFICII OFERITE

-lucru independent și sarcini diverse
-poziție full-time
-salariu competitiv
-posibilități de avansare
-posibilitatea de a lucra în cadrul unui colectiv tânăr
-cazare la Szeged (la cerere)
Trimitere candidaturi:
Trimite-ne CV-ul tău cu poză și 2-3 referințe la adresa office@mozalearn.eu. Descrie pe scurt de ce consideri că referințele atașate sunt relevante pentru această poziție.

Lider de piață cu experiență de peste 20 de ani caută programatori pentru poziție full-time la Szeged cu cazare asigurată.