Prelucrator prin Aschiere

CANRO INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profilul firmei:
- Fabricarea pompelor ¿i compresoarelor

Caracterul muncii, descrierea sferei de activitate:
- Prelucrarea pieselor turnate ¿i sudate pe ma¿ini cu comand¿ numeric¿ CNC

Locul de munc¿: Tatabánya

Perioada de angajare:
- determinat¿, min. 1 an, cu posibilitate de prelungire

Num¿r schimburi:
- în schimburi continue, la alegere: înainte de mas¿, dup¿ mas¿, noaptea

CERINTE

Calificarea ¿i specializarea necesar¿: strungar, prelucr¿tor prin a¿chiere, frezor, prelucr¿tor-programator pe ma¿ini unelte cu comand¿ numeric¿ CNC, tehnician de construc¿ii de ma¿ini

Experien¿¿ necesar¿ (caracterul, durata): minim 2-3 ani, dar poate s¿ fie ¿i la început de carier¿

Alte cerin¿e ale angajatorului: nu sunt

Constituie avantaj: experien¿¿ de programare a ma¿inilor CNC

Acte necesare pentru examenul de admitere: diploma în original, certificat de na¿tere

BENEFICII OFERITE

Salariul net lunar oferit: 100 000 - 120 000 HUF

Salariul de baz¿ brut: 141 200 HUF

cazare gratuit¿, bonus pentru tur¿, contribu¿ie la mas¿ (7000 HUF), bonus de competen¿¿, bonus pentru realizare, ajutor pentru stabilirea re¿edin¿ei în Ungaria, contribu¿ie la chirie, asigurare de s¿n¿tate (3%), cursuri de limba englez¿ gratuite, ajutor pentru încadrarea la ¿coal¿ a copiilor

S.C. CANRO INTERNATIONAL S.R.L. este o societate infiintata in 2005, avand ca obiect principal de activitate - CONSULTANTA IN MEDIEREA MUNCII.