Nemzetközi gépjárművezető (sofer TIR)

Waberer's International Zrt.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Árufuvarozás az Európai Unió területén
- Fuvarfeladatok határidőre történő teljesítése
- A szállításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok pontos, precíz ellátása
- A vállalati szabályok és a vonatkozó törvényi előírások maradéktalan betartása

CERINTE

- „CE” kategóriás jogosítvány
- Érvényes uniós GKI igazolvány („atestat”)
- Digitális gépjárművezető kártya
- Érvényes útlevél
- Betöltött 21. életév
- PÁV I. vagy PÁV II. vagy PÁV III. igazolás - ha nincs, akkor az alkalmazás folyamata közben is elfogadjuk, ha megszerzi

BENEFICII OFERITE

- Havi nettó 300.000 Ft elérhető fizetés
- Egyéb juttatások: pl. üdülési lehetőségek, iskolakezdési támogatás, könyvtár (hangoskönyvek), szakmai továbbképzések
- Európa egyik legfiatalabb, legmodernebb flottája: VOLVO, DAF, MAN
- Céges gépjárművezetői mobiltelefon készülék
- Mosonmagyaróvár – Csíkszereda között ingyenes buszjárat
- Stabil háttér, tőkeerős cég, biztos megélhetés

A Waberer's International Zrt. Magyarország és Kelet-Közép-Európa piacvezető logisztikai szolgáltatója, amely - saját piaci szegmensében - Európában is a legtekintélyesebb vállalatok között szerepel. A vállalatai globálisan átfogják a logisztikai szolgáltatások minden területét. Célunk, optimális logisztikai megoldások kidolgozása az ügyfél számára, mely az adott feladat hatékony elvégzéséhez szükséges elemekből építkezik. Közúti vagy kombinált fuvarozás, raktár-logisztika, vámügynöki tevékenység. A megrendelők igényeinek teljesítése érdekében folyamatosan bővülő flottánkhoz munkatársakat keresünk.