Flash programozó (KSZ-YU01)

ITJobs Kft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cégünk egy magyar tulajdonban lévő, jelentős referenciákkal és ügyfélkörrel rendelkező munkaerő-közvetítő és munkaerő-kölcsönző vállalat, amely immár 9. éve sikerrel van jelen a hazai és nemzetközi munkaerő-piacon.
Multinacionális Ügyfelünk belvárosi irodájába keresünk 2 fő, tapasztalattal már rendelkező kollégát az alábbi pozícióba:

CERINTE

- Actionscript 3 programozásban szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Más nyelven objektumorientált programozási tapasztalat (PHP5, Java)
- Flex vagy Flashdevelop tapasztalat
- Angol nyelv ismerete, legalább dokumentációk írása-olvasása szintjén

Előny:

- Tervezési minták ismerete
- Javascript
- C
- HTML 5 tapasztalat/ ismeret
- Streaming media tapasztalat
- Magas szintű (kommunikációképes) angol nyelvtudás
- Dokumentáció/specifikációk készítésében való jártasság
- Rugalmas/azonnali kezdési idő

BENEFICII OFERITE

- Kiemelkedő bérezés
- Érdekes munkafeladat
- Utazási lehetőség a külföldi anyacéghez

Jelentkezését kizárólag az oldalunkon történő regisztrációval együtt áll módunkban elfogadni és megbízóinknak továbbítani. Adatait bizalmasan kezeljük. Köszönjük!

DESCRIEREA FIRMEI

Recruiting agency