CO (MIG) hegesztők

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

A munkakör főbb feladatai:
Teherautó trèler alvàzak hegesztése
Függőleges tompa varratot, ès vízszíntes tompa varratot kell hegeszteni.

CERINTE

Amit a jelentkezőtől várunk:
Szakmai tapasztalat
Szakképesités előnyt jelent, de nem kötelező
Felelősségteljes munkavégzés

BENEFICII OFERITE

A munkavégzés helye: A munkavégzés helye: Magyarország, Zalaegerszeg
Szállás biztositva
Kilemelkedő kereseti lehetőség
Nagyon jó munkahelyi körülmènyek

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare