Asociat Contabil (Accounting Associate)

General Electric

Job expirat

RESPONSABILITATI

General Electric, una dintre cele mai onorabile companii din lume, ofera posibilitati de cariera in mai mult de o suta de tari pe glob. O cariera la General Electric inseamna provocare profesionala, siguranta si respect.

GE European Operations Services este un nou centru European de servicii cu sediul in Budapesta. Scopul acestei firme este sa furnizeze servicii de calitate in domeniile contabilitate, marketing, logistica si relatii cu publicul pentru numeroasele unitati GE din Europa. Cautam colegi calificati care sunt interesati in posibilitati de angajare in Ungaria.

Departamentul de contabilitate ofera servicii contabile de inalta calitate pentru diferitele unitati GE din Europa.

Responsabilitati:
- Administrarea facturilor de livrare si cumparari, intocmirea bilantului lunar, pregatirea documentelor contabile, translatarea conturilor in diferite sisteme europene.
- Mentinerea relatiilor cu clientii si cu angajatii GE din strainatate ?n limbile engleza si franceza
- Asigurarea punctualitatii si a calitatii in contabilitate

Profilul candidatului:
- Studii medii de contabilitate
- Minimum 1 an de experienta in acest domeniu
- Cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie si franceza perfect
- Cunostinte de utilizare PC

General Electric, una dintre cele mai atractive companii din lume, ofera un mediu de munca de inalta calitate intr-un mediu multicultural si dinamic, salariu compatibil si posibilitati de dezvoltare profesionala.

GE asigura sanse egale!

* Va rugam trimiteti aplicatiile redactate in limba engleza