Specialist serviciu clienti si logistica

PicOil Info Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

-realizarea tuturor livrarilor in cel mai scurt timp si in cel mai eficient mod
-urmarirea realizarii comenzilor in productie si asigurarea comunicarii intre departamente
-asigurarea resurselor materiale de baza, consumabile si servicii in vederea desfasurarii activitatii companiei in conditii optime

CERINTE

-studii medii (studii superioare economice constituie un avantaj)
-minim doi ani experienta intr-o activitate similara
-cunostinte bune de limba engleza si/sau franceza
-cunostinte bune de operare PC
-disponibilitate de a lucra in Turda

BENEFICII OFERITE

-posibilitati de dezvoltare profesionala si de promovare
-mediu profesionist de munca
-modalitate de recompensare motivanta; bonus de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Instruire si consultanta in management
Asistam companie nationala cu rezultate extraordinare, in plina expansiune in domeniul comertului.