Specialist Serviciu Clienti si Logistica

PicOil Info Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea tuturor livrarilor in cel mai scurt timp si in cel mai eficient mod
- urmarirea realizarii comenzilor in productie si asigurarea comunicarii intre departamente
- asigurarea resurselor materiale de baza, consumabile si servicii in vederea desfasurarii activitatii companiei in conditii optime

CERINTE

- studii medii (studii superioare economice constituie un avantaj)
- minim doi ani experienta intr-o activitate similara
- cunostinte bune de limba engleza si/sau franceza
- cunostinte bune de operare PC
- disponibilitate de a lucra in Turda

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare profesionala si de promovare
- mediu profesionist de munca
- modalitate de recompensare motivanta; bonus de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Instruire si consultanta in management
Clientul sau este o companie multinationala, producator intern de materiale pentru decoratiuni in constructii.