INGINER SQA (SUPPLIER QUALITY ASSURANCCE)

MMM AUTOPARTS TURDA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati generale de control al calitatii furnizorilor
- Activitati de inspectie initiala a componentelor
- Vizite si programe de imbunatatire pentru furnizori
- Gestionarea rapoartelor de neconformitati
- Monitorizarea performantei in calitate a furnizorilor

CERINTE

- Absolvent al Universitatii Tehnice, preferabil in una din specialitatile: mecanica, constructii de masini, stiinta si ingineria materialelor
- Cunostinte de mecanica, masuratori si desen tehnic
- Bune abilitati analitice si de comunicare
- Bune cunostinte de limba engleza; cunoasterea altei limbi de circulatie internationala este un avantaj
- Cunoasterea sistemelor de management al calitatii si a instrumentelor de lucru din calitate reprezinta un avantaj
- Persoana deschisa, capabila sa se adapteze unui mediu de lucru schimbator
- Domiciliul stabil in zona Turda/ Campia Turzii

BENEFICII OFERITE

Se discuta in interviul final

Companie multinationala specializata in prelucrarea de tuburi metalice pentru industria automotive.