CONSILIER CREDITE BANCARE

COMI CREDIT BROKER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospecteaza piata si identifica potentialii clienti.
Promoveaza vanzarile directe de produse si servicii ale bancilor partenere.
Studiaza nevoile clientilor in materie de servicii financiar-bancare si formuleaza o varianta de raspuns in acest sens.
Asista viitori clienti la intocmirea dosarelor de credit.
Stabileste agenda de intalniri cu potentialii clienti.
Gestioneaza si largeste portofoliul de clienti.
Acorda consultanta de specialitate clientilor si asistenta la intocmirea dosarelor financiare in scopul crearii si mentinerii unei relatii profesionale cu acestia.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare.
Persoana avand capacitati de organizare si planificare eficienta a timpului.
Spirit analitic, dovedind perseverenta, orientat spre rezultate pozitive.
Capacitate de incadrare in termene, spiritul responsabilitatii.
Experienta in vanzari (experienta in domeniul financiar-bancar constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

comision atractiv cel mai bun de pe piata
posibilitate de promovare
training gratuit
realizarea unei cariere in domeniul financiar-bancar.
posibilitati de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANTA CREDITE BANCARE