Agent Vanzari

Hiperborea Impex Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta, mentine si extinde reteaua de clienti din zona alocata printr-o acoperire eficienta a zonei si vizitarea cu o frecventa corespunzatoare a clientilor .
- Prezinta produsele si serviciile companiei
- Negociaza si incheie contracte cu clientii din zona alocata, respectand politica si strategia firmei.
- Intocmeste si preda la timp rapoartele si situatiile cerute de superiorul direct.
- Colaboreaza cu toate departamentele din companie in vederea desfasurarii in bune conditii a activitatii.
- Salarizare fixa, tichete de masa + comision din vanzari

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba experienta de minim 1 an intr-un post similar ocupat intr-o tipografie.
Trebuie sa fie sociabil si bine ancorat in viata tipografica si a agentiilor de publicitate.
Candidatul trebuie sa cunoasca caracteristicile generale ale tiparului digital, offset si a serigrafiei.

BENEFICII OFERITE

-BONURI DE MASA

DESCRIEREA FIRMEI

Compania este de 19 ani pe piata de publicitate si tipar.