AGENT RELATII CLIENTI PENTRU ROMPETROL - TURDA

LUGERA & MAKLER SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Abordarea clientilor care viziteaza statiile companiei si identificarea nevoilor acestora;
- Furnizarea de informatii cu privire la serviciile oferite de companie si convingerea clientilor in vederea finalizarii procesului de vanzare a serviciului oferit;
- Asistarea clientilor in procesul de evaluare a indeplinirii conditiilor de contractare;
- Colectarea informatiilor si documentelor necesare in vederea incheierii contractelor;
- Indrumarea clientilor in completarea formularelor necesare;
- Incasarea facturilor de la clienti;
- Inregistrarea platilor si a clientilor noi in sistemul informatic;
- Elaborarea de rapoarte periodice

CERINTE

- Minim studii medii;
- Experienta anterioara in vanzari, relatii cu clientii reprezinta avantaj;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel) ¿ nivel mediu, utilizare echipamente de birou (imprimanta, fax, scanner, copiator);
- Abilitati de comunicare;
- Tinuta ingrijita;
- Abilitati de organizare a activitatilor;
- Rigurozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu, atentie la detalii;
- Abilitati de lucru cu cifrele

Lugera & Maklér operates in Slovakia, Czech Republic and Romania. We made it our job to help companies to find the right employees. To help ambitious people to find the right employer. We match the right person with the right company at the right time. Very fast. So that the perfect job soon is yours.
Pentru clientul nostru Rompetrol Downstream, cautam AGENTI RELATII CLIENTI in TURDA.