Personal / Animatori Hotel Turcia 2010

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Animatori de hotel ( Animatori Centre de vacanta / Entertaineri) sunt persoane ce activeaza in cadrul unui hotel avand rolul de a distra turistii prin diferite activitati artistice,sportive, sau prin organizarea diferitelor jocuri.

Posturile sunt de: animatie, sport, mini-club(clubul copiilor), front-office.

Locurile de munca sunt in hoteluri de 4 si 5 stele, apartinand unui lant de cluburi de vacanta francez de lux, 3 situate in Antalya si 1 in Bodrum.

Toti candidatii care se incadreaza in cerinte vor fi contactati telefonic.

CERINTE

- varsta intre 18 - 28 ani
- cunostinte la nivel cel putin conversational de limba franceza si engleza (limba rusa constituie un avantaj, dar nu este obligatorie)
- flexibili si doritori de o experienta unica, in cluburi de vacanta de lux
- persoane vesele, dinamice si capabile de a asimila noi cunostinte.
- reprezinta un avantaj experienta in domeniile: teatru, muzica, dans, sport, animatie, baby sitting.
- disponibilitate de lucru incepand cu luna aprilie pana in luna noiembrie 2010
- animatorii trebuie sa creeze permanent o atmosfera de distractie si sa se asigure ca turistii sunt atrasi de jocurile si spectacolele organizate.

- disponibilitate pentru o intalnire cu directorul programului, in urma carei se va realiza selectia, in data de 18 martie in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

- salariu 500-600 euro /luna
- cazare si masa in regim all inclusive
- transport asigurat
- training in Franta, la Lyon