SERVICII DE CONTABILITATE

ACCOUNTING BIZ EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea companiei
S.C. ACCOUNTING BIZ EXPERT SRL este partenerul de care aveti nevoie, cu noi va veti cunoaste compania, consultanta noastra va ajuta sa o dezvoltati, veti invata sa apreciati valoarea informatiei contabile in compania dvs., veti identifica resursele si veti intelege nevoile companiei dvs.
Compania noastra este membra a Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati .
Servicii si produse
Serviciile oferite de societatea noastra :
Organizarea si tinerea contabilitatii financiare si/sau de gestiune,intocmirea si depunerea declaratiilor fiscale si sociale, intocmirea si certificarea situatiilor financiare (bilant), etc.

Organizarea, verificarea si certificarea inregistrarilor contabile intocmite de personalul propriu al beneficiarului.

Consultanta financiar-contabila sau fiscala, expertize, etc.
Relatia cu Inspectoratul Teritorial de Munca, evidenta personalului, state de salarii, fise fiscale, scrierea ordinelor de plata pt. buget, depunerea declaratiilor de C.A.S., somaj, sanatate in cazul in care clientul nu doreste si lucrari de contabilitate.

Organizare a lucrarilor de inventariere anuala a patrimoniului.
Reprezentarea companiei si sustinerea ei in fata organelor de control.

Obiectivul nostru este sa asiguram servicii profesionale si de calitate pentru toti colaboratorii.