SECRETAR SUPERIOR

Daewoo Mangalia

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

CRITERII DE ANGAJARE :
- vorbitor de limba engleza nivel avansat
- absolvent studii superioare ( indiferent de domeniu)
- apt din punct de vedere medical
- cunoscator operare calculator

DOCUMENTE NECESARE (IN COPIE):
- curriculum vitae ( cu poza recenta)
- actul de studii (adeverinta sau diploma )
- actul de identitate
- pasaport

BENEFICII OFERITE

- salariu de 1400 EURO (NET) pe luna pentru primele 16 luni ale perioadei contractuale cu posibilitate de majorare si posibilitate de prelungire a contractului cu inca 2 ani;
- dupa finalizarea perioadei contractuale in Coreea, exista posibilitatea ca angajatului sa i se ofere un loc de munca Daewoo Mangalia Heavy Industries
- cazare si masa asigurate
- locuinta moderna pt 2 persoane ¿ standard: bucatarie complet amenajata, instalatii electrice si electronice;
- asigurare medicala;
- program de lucru de 5 zile pe saptamana (cu exceptia zilelor nationale coreene)
- transport asigurat de companie: dus ¿ intors inclusiv pentru 2 vacante in Romania (durata concediului cu plata va fi de 16 zile lucratoare in perioada contractuala)

DESCRIEREA FIRMEI

S.C. DAEWOO SHIPBUILDING & MARINE ENGINEERING
DIN COREEA DE SUD, a doua companie de top in lume in domeniul constructiilor navale, fabricilor , platformelor maritime