REPREZENTANT VANZARI (TARGU MURES, TULCEA)

SUNLIGHT FILIALA BUCURESTI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pastreaza legatura cu clientii existenti in aria geografica stabilita si prospecteaza piata pentru identificarea de noi clienti in vederea cresterii vanzarilor;
- Realizeaza targetul de vanzari stabilita de companie;
- Asigura respectarea planului de incasari;
- Raporteaza periodic rezultatele obtinute;
- Implementeaza politica legata de mercantizarea, promovarea si pretul produselor;

CERINTE

- Experienta relevanta intr-o pozitie similara
- Cunostinte profesionale in domeniile: vanzari, servicii si marketing;
- Studii- Bacalaureat (minim)
- Permis de conducere -cat. B
- Disponibilitate la deplasari in interes de serviciu
- Persoana hotarita, organizata, cu abilitati excelente de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri în func¿ie de realiz¿ri;
- Masina de serviciu;
- Telefon.

Membra a Grupului GERMANOS, SUNLIGHT FILIALA BUCURESTI S.R.L. este specializat in distributia de baterii Toshiba si Sunlight respectiv in comercializarea cartelelor telefonice

Germanos Telecom Romania S.A. face parte din Grupul de Companii Germanos, specializat in retail si distributie de produse si servicii tehnologice, precum si in productia si distributia de baterii.

In prezent, Germanos Telecom Romania S.A. detine 120 de magazine in intreaga tara. Pana la sfarsitul anului 2007, compania isi va deservi clientii in peste 200 de locatii.

Pe langa acestea, Germanos ofera produsele si serviciile sale printr-o retea de peste 50 de dealeri, care opereaza sub numele de BEEEP .