REPREZENTANT VANZARI (TARGU MURES, TULCEA)

SUNLIGHT FILIALA BUCURESTI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pastreaza legatura cu clientii existenti in aria geografica stabilita si prospecteaza piata pentru identificarea de noi clienti in vederea cresterii vanzarilor;
- Realizeaza targetul de vanzari stabilita de companie;
- Asigura respectarea planului de incasari;
- Raporteaza periodic rezultatele obtinute;
- Implementeaza politica legata de mercantizarea, promovarea si pretul produselor;

CERINTE

- Experienta relevanta intr-o pozitie similara
- Cunostinte profesionale in domeniile: vanzari, servicii si marketing;
- Studii- Bacalaureat (minim)
- Permis de conducere -cat. B
- Disponibilitate la deplasari in interes de serviciu
- Persoana hotarita, organizata, cu abilitati excelente de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri în func¿ie de realiz¿ri;
- Masina de serviciu;
- Telefon.

Membra a Grupului GERMANOS, SUNLIGHT FILIALA BUCURESTI S.R.L. este specializat in distributia de baterii Toshiba si Sunlight respectiv in comercializarea cartelelor telefonice