Operator Calculator

S.C. XANNAT MINERALS S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Întocmeşte avizele de însoţire a mărfii, tichetul de cântar, procesul verbal de încărcare a mărfii, scrisoarea de trăsură, precum şi alte rapoarte solicitate de superiorul direct;
• Emite şi transmite zilnic către persoanele desemnate raportul de livrări;
• Înregistrează zilnic livrările din ziua respectivă în sistemul informatic.

CERINTE

• cunoştinţe operare calculator: Word, Excel, Internet Explorer, Outlook, etc.
• de preferat studii superioare (studii minime liceu)
• experienţă anterioară în muncă de minim 2 ani
• candidatul ideal ar trebui să fie din zona Nicolae Bălcescu, M. Kogălniceanu sau Dorobanţu, din cauza distanţei mari care trebuie parcursă până în Cariera Nicolae Bălcescu
• candidatul ideal ar trebui să fie din zona Turcoaia, Cerna sau Greci, din cauza distanţei mari care trebuie parcursă până în Cariera Turcoaia
• permis de conducere, categoria B, valabil

BENEFICII OFERITE

Compania asigură încheierea unui contract individual de muncă, program de lucru de 8h/zi, 40h/săptămână, cu tichete de masă.

Companie multinaţională care se ocupă cu producerea materialelor de construcţii