LACATUSI, SUDORI, TUBULATORI, INSTALATORI, MECANICI

S.C. AKER TULCEA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executarea lucrarilor de lacatuserie ,sudura navala tubulatura cu utilaje performante

CERINTE

Studii medii de calificare in domeniu
Experienta in domeniu constitue un avantaj
Flexibilitate
Disponibilitate pentru lucrul peste program si in schimburi

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv, cazare, bonusuri, prime, tichete de masa, materiale de
securitate si protectie occidentale, echipamente de lucru performante, posibilitatea servirii unei mese calde, posibilitaea de instruire si formare in constructii navale

SC Aker Tulcea SA face parte din grupul norvegian de constructii navale Aker- Kvaerner Yards, cel mai mare in domeniu din Europa si al cincilea din lume.
Societatea a fost privatizata in anul 2000 si rezultatele pozitive obtinute in anii de dupa privatizare, investitile efectuate si calitatea personalului au asigurat recunoasterea internationala a companiei si reintrarea acesteia pe piata constructorilor de nave complete.