INGINERI DISPECERI PENTRU ASAMBLAT NAVE, SUDURA NAVALA,MONTAJ NAVE, AMENAJARI NAVE

S.C. AKER TULCEA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-COORDONEAZA SI RASPUNDE DE REZOLVAREA LA TERMEN SI DE CALITATE A ACTIVITATILOR SPECIFICE SECTIEI IMPREUNA CU SEFUL DE SECTIE SI MAISTRI;
-PARTICIPA LA INSTRUIREA SI RIDICAREA NIVELULUI DE CUNOSTINTE A PERSONALULUI PRODUCTIV DIN CADRUL SECTIEI;
-COOLABOREAZA CU DIRECTIA TEHNICA, MANAGERII DE PROIECT SI DISPECERII DE NAVA PENTRU REZOLVAREA PROBLEMELOR TEHNICE

CERINTE

Studii superioare tehnice specifice profilului activitatii
Cunostinte de limba engleza constitue un avantaj
Cunostinte de operare pe calculator : sisteme de proiectare (Autocad,Tribon, Foran), Word, Excel
Experienta in specialitate constituie un avantaj
Abilitati organizatorice si de comunicare
Flexibilitate,
Disponibilitate pentru lucrul in echipa

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu atractiv,
Tichete de masa,
Bonusuri
Mediu de lucru occidental
Colectiv tanar
posibilitati de afirmare

SC Aker Tulcea SA face parte din grupul norvegian de constructii navale Aker- Kvaerner Yards, cel mai mare in domeniu din Europa si al cincilea din lume.
Societatea a fost privatizata in anul 2000 si rezultatele pozitive obtinute in anii de dupa privatizare, investitile efectuate si calitatea personalului au asigurat recunoasterea internationala a companiei si reintrarea acesteia pe piata constructorilor de nave complete.