INGINER IN INDUSTRIA ALIMENTARA - TULCEA

S.C. TABCO-CAMPOFRIO S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului :
Face parte din echipa de specialisti in Cercetare-Dezvoltare de produse ale companiei, realizind studii tehnice de specialitate si lansari de noi produse.

CERINTE

- studii superioare in industria alimentara;
- cunostinte foarte bune de operare PC;
- cunoasterea limbii engleze (avansat) sau a limbii spaniole (mediu);
- foarte bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
- spirit analitic;
- inventivitate.

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii de munca foarte bune si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesionist.

Tabco-Campofrio este o companie de renume in productia si distributia de produse din carne, membra a Grupului International Campofrio. Grupul Campofrio activeaza in domeniul produselor alimentare, detine fabrici in 8 tari de pe 3 continente si ofera produsele sale unui numar de peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de tari.