Director Agentia Tulcea 2

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Coordoneaza si supervizeaza activitatea din agentie;
 Coordoneaza si dezvolta activitatea de vanzare a BT Asigurari in zona arondata;
 Contacteaza si dezvolta relatii de colaborare cu unitati economice sau de alta structura functionala din zona coordonata, pentru gasirea si promovarea de noi oportunitati de incheiere a asigurarilor

CERINTE

 Experienta minim 3 ani in vanzari;
 Experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj;
 Studii superioare;
 Orice forma de pregatire in vanzari, marketing si asigurari constituie un avantaj;
 Cunostinte de operare pe calculator;
 Foarte bune abilitati de organizare, planificare si coordonare; prioritizare si managementul timpului;
 Excelente abilitati de comunicare;
 Excelente abilitati de inter-relationare cu o mare diversitate de persoane;
 Foarte bune abilitati de persuasiune si negociere;
 Rezolvare de probleme si luare de decizii;
 Rationament analitic

BENEFICII OFERITE

 Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
 Cursuri de pregatire profesionala;
 Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA