Consultant Asigurari

GRAWE ROMANIA ASIGURARE S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea unui portofoliu de clienti proprii
- indeplinirea bugetului de vanzari asumat
- raportarea completa si corecta, in termen, a activitatii zilnice si saptamanale, in conformitate cu procedurile existente

CERINTE

- experienta in vanzari si negocieri
- experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj
- abilitati excelente de comunicare si negociere
- atitudine independenta si pozitiva, orientare puternica catre rezultate
- absolvent al unei institutii de invatamant superior(constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- componenta fixa a venitului
- sistem de comisioane si bonusuri atractiv
- training pe domeniile vanzari si leadership - la nivel national si in cadrul grupului Grawe
- posibilitatea de a dezvolta o cariera pe termen lung in cadrul grupului Grawe

GRAWE ROMANIA ASIGURARE S.A., parte a grupului financiar international GRAWE, este una dintre companiile de asigurari de top de pe piata asigurarilor din Romania, oferind o gama larga de asigurari de viata si proprietati.