BUYER - TULCEA

SC TABCO CAMPOFRIO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste analiza de pret in baza cererii de cumparare si a ofertelor de la furnizori;
- emite si transmite comanda de cumparare;
- negociaza preturile, discountul, modul si termenul de plata cu potentialii furnizori;
- pregateste documentatia necesara pentru efectuarea importurilor;
- prospecteaza piata si verifica preturile.

CERINTE

- studii superioare: profil tehnic
- foarte bune cunostinte operare PC - nivel utilizator (de ex.: gestiune baze date, operare comenzi/facturare);
- limba engleza- nivel conversational;
- abilitati de comunicare si de gestionare a timpului;
- permis conducere ( categ. B )

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii de munca foarte bune si oportunitatea dezvoltarii carierei intr- un mediu profesionist.

Campofrio este o companie internationala de produse alimentare. Grupul Campofrio detine fabrici in 8 tari, de pe 3 continente, si ofera produsele la peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de tari.