BUYER ( Agent de cumparari materii prime)

SC TABCO CAMPOFRIO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

intocmeste analiza de pret in baza cererii de cumparare si a ofertelor de la furnizori;
emite si transmite comanda de cumparare;
negociaza preturile, discountul, modul si termenul de plata cu potentialii furnizori;
pregateste documentatia necesara pentru efectuarea importurilor;
prospectarea pietei si verificarea preturilor pe piata.

CERINTE

cunostinte operare PC - nivel utilizator (gestiune baze date, operare comenzi/facturare)
limba engleza - nivel conversational
abilitati de comunicare si gestionare a timpului
permis conducere ( categ. B )

BENEFICII OFERITE

conditii bune de munca, oportunitatea dezvoltarii carierei si un pachet salarial motivant.

Campofrio este o companie internationala de produse alimentare. Grupul Campofrio de¿ine fabrici în 8 ¿¿ri, de pe 3 continente, ¿i ofer¿ produsele la peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de ¿¿ri.