ASM

INTERPRIMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezentarea companiei si promovarea produselor la clientii din zona alocata;
- realizarea obiectivelor strategice anuale desemnate de management;
- intocmirea de oferte tehnice financiare;
- implicare in dezvoltarea zonei (propune strategii, efectueaza analize periodice, dezvolta planuri de actiune).

CERINTE

Persoana dinamica, analitica, voluntara, capabila sa lucreze in cadrul unei echipe tinere si performante si sa depuna eforturi pentru atingerea obiectivelor, motivat, prin atingerea targetelor asumate, dornic sa se perfectioneze, profesional in mod continuu.

Cerinte:
- absolvent de studii universitare (tehnice de preferinta);
- experienta in vanzari de minim 2 ani (in domeniul industrial sau tehnic constituie avantaj);
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte de limba engleza;
- cunostinte de MS Office (Excel, Word, Power Point ).

BENEFICII OFERITE

- autoturism, laptop, telefon mobil;
- salariu motivant si bonus in functie de gradul de atingere a obiectivelor;
- alte avantaje.

IMPORT, DISTRIBUTIE, VANZARI, INCHIRIERI, SERVICII POST-VANZARE PENTRU SCULE, ECHIPAMENTE SI UTILAJE PENTRU INDUSTRIE SI CONSTRUCTII