AGENT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Dezvoltarea continua a portofoliului de clienti
• Preluarea comenzilor si incasarea la timp a facturilor scadente emise catre clienti
• Urmarirea permanenta a soldurilor in piata, cat si a principalilor concurenti
• Crearea si mentinerea unui parteneriat cu clientii companei printr-o relatie de inalt profesionalism

CERINTE

ANGAJAM AGENT VANZARI- 4 posturi disponibile
• Experienta in vanzari de minimum 3 ani pe segmentul food (carne si preparate din carne) ; detinerea unui portofoliu considerabil de clienti importanti pe acest segment, cat si buna cunoastere a pietei ( 1.JUDETUL BRAILA; 2.JUDETUL GALATI; 3.JUDETUL VRANCEA; 4. TULCEA )
• Cursuri de perfectionare in tehnici de vanzare
• Cunostinte PC
• Prezenta agreabila

Persoana cautata este una onesta, dinamica, cu initiativa, gandire pozitiva si creativa,ambitioasa, cu abilitati de comunicare si de negociere, capacitate de a relationa cu clientii, putere de convingere ,spirit de lucru in echipa, responsabilitate, perseverenta, capacitate de organizare,capacitate analitica,disponibilitate pentru program prelungit, motivatie puternica favorizata de oportunitatile de avansare , cat si de castigurile materiale.

BENEFICII OFERITE

Compania va ofera sansa unei dezvoltari atat pe plan profesional, cat si material, prin conditii avantajoase si un salariu motivant.