Agent in Reforma Asigurarilor de locuinte

Top Training System SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Despre noi:
Firma nationala, in colaborare cu cele mai renumite si profitabile societati de asigurari de pe piata. In prezent cu peste 9000 de colaboratori inscrisi in toate judetele tarii, autorizata de catre RODSA si CSA, TOP Training System pune la dispozitie colaboratorilor o platforma online prin care va ofera informatii sigure, norme legislative si ultimele stiri din domeniul asigurarilor obligatorii.
Alte avantaje:
_ firma asigura fiecarui colaborator "Licenta CSA" (comisia de supraveghere a asigurarilor)
_ se lucreaza cu contract de colaborare incheiat intre colaborator si fiecare societate de asigurare.
_ vom colabora cu cele mai importante societati de asigurare de pe piata.
_ posibilitatea de a va forma o echipa prin intermediul platformei online, echipa cu ajutorul careia veti putea castiga un comision in plus fata de cel castigat din munca personala.
_ nu se percep taxe sau vreo implicare financiara din partea colaboratorului.
_ beneficiati de pregatire specializata si suportul necesar astfel incat sa aveti realizari de exceptie.
_ agentul nu va avea un program impus sau vreun targhet de atins.

CERINTE

Varsta minima in vederea incheierii contractului de colaborare este 18 ani!

Firma nationala colaborator cu toate cele mai multe si importante case de asigurari de pe piata.