LOCATIE TITU- AUTOMATIST INTRETINERE SI REPARATII AUTORIZAT - DEPARTAMENT MENTENANTA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatie a echipamentelor electrice
Planificarea si urmararirea interventiilor de mentenanta preventiva,corectiva, metrologica si electrica in timp real;
Realizarea si punerea in practica a controalelor metrologice;
Realizarea rapoartelor privind piesele de schimb necesare activitatii de serie;
Respectarea planningului de realizare a interventiilor de mentenanta metrologica si preventiva;

CERINTE

Atestat electrician autorizat ANRE
Experienta pe un post similar de minin 2 ani
Studii medii in domeniul electromecanic, automatizari sau electrotehnic.
Cunostinte operare PC
Cunostinte avansate in domeniul mentenantei corective,preventive; metrologice si electrice;
Persoana responasabila, educata, dornica de perfectionare continua

BENEFICII OFERITE

Mediul de lucru international cu standarde inalte in ceea ce priveste securitatea si mediul de lucru;
Formari pe post specifice;
Stabilitate profesionala
Respectarea tuturor conditiilor legale de incadrare si desfasurare a contractului individual de munca;
Salariu si beneficii motivante, conform experientei si cerintelor postului; tichete de masa;