Contabil Hotel

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitati curente de contabilitate primara si gestiune in hotel si restaurant.
Coordoneaza procesul de aprovizionare pentru hotel si restaurant.
Mentine legatura cu Departamentul de Contabilitate din Bucuresti.
Urmareste incasari si plati.
Sprijina Managerul General in conducerea hotelului/restaurantului.
Suplineste integral Managerul General, in cazurile speciale.

CERINTE

Experienta de minim 2 ani in prelucrarea documentelor contabile primare.
Abilitati in utilizarea internetului si a programului Microsoft Office si a celor specifice domeniului contabil. Operarea in programul SAGA constituie un avantaj.
Cunoasterea programelor de receptie/gestiune hoteliera reprezinta un avantaj
Cunoasterea activitatii si fluxului in restaurant. Experienta in desfasurarea de activitati adiacente domeniului hotelier constituie un avantaj.
Bune abilitati de comunicare,orientare catre munca in echipa.
Seriozitate.
Persoana dinamica si bine organizata.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)