reprezentant/coordonator AVON

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inscriem persoane serioase, dinamica, inteligente care-si doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente, salariate sau simple cliente care comandati in mod curent. Colaborarea cu Avon va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp si efort.

CERINTE

- formarea unui cerc de clienti intre persoane cunoscute
- colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurii
- distribuirea produselor clientilor personali
- plata facturii in 18 zile de la livrare

Persoanele interesate vor fi contactate in maxim 2 zile si vor primi gratuit, personal sau prin posta, pachetul de inscriere Avon, continand brosuri si materiale explicative.

BENEFICII OFERITE

- vei fi detinator de card (unicul card parfumat de pe piata) care functioneaza si ca asigurare medicala
- 15-30% discount din valoare comenzilor
- livrarea produselor la domiciliu in 48 ore
- produse cadou la fiecare 3 saptamani, incepand cu prima comanda
- participarea la concursuri si competitii cu premii atractive- produse cosmetice, accesorii, masini si excursii
- sansa de a promova
- sprijinul permanent a unui coordonator