: lacatusi ;sudori CO2-ELECTRIC;montatori acoperis;instalatori SANITARI-TERMICI ; izolatori

LOGGTRADE ALI SP.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nr. locurilor vacante: MONTATORI ACOPERIS (DULGHERI) – 15 persoane;
LACATUSI (MONTATORI PERETI SI STRUCTURI METALICE)-20 persoane;
SUDORI (CO2-ELECTRIC) -15 persoane;
INSTALATORI(TERMICI-SANITARI-FLUVIALI)-10 persoane;
IZOLATORI- 15 persoane.
Cerintele posturilor : Experienta intr-un post similar de minim 4 ani,cunoasterea unei limbi straine(elgleza reprezinta un avantaj),citirea si executarea lucrarilor dupa plan si/sau schite.
Salariul oferit:Minim 1500 euro/luna
Alte facilitati: CAZARE;MASA;TRANSPORT;ASIGURARI .
Persoanele interesate ,sunt rugate sa prezinte urmatoarele documente:
Copie C.I.
Copie Pasaport
Copie Calificari
C.V.
Poza marimea 9/13
Observatii:
Persoanele selectate de Compania angajatoare vor fi invitate la sediul societati pentru sustinerea probei de lucru .Proba de lucru va dura intre 1- 2 zile.Dupa sustinerea probei de lucru se vor demara procedurile de contractare ale aplicantilor(asigurare,protectia munci,analize medicale,etc).Documentele se vor transmite prin adresa electronica ale societatii LOGGtrade ALI sp. ( e-mail lloggtrade@yahoo.com )
Pentru detali si programari va rugam sa il contactati la tel.0722.954.745 pe Domnul Ungureanu Vasile ,reprezentantul companiei .

CERINTE

BENEFICII OFERITE

MASA,CAZARE,TRANSPORT,ASIGURARI

Compania Loggtrade Ali SP. cu sediul social in Slovenia ,organizeaza in perioada 15.10.2008-30.10.2008 preselectie pentru ocuparea posturilor vacante din cadrul societatii.Posturile vacante sunt: lacatusi ;sudori CO2-ELECTRIC;montatori acoperis;instalatori SANITARI-TERMICI ; izolatori .