Vorbitor de limba italiana pentru serviciu clienti inbound

Dream Tours

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluare apeluri telefonice;
- identificarea nevoilor clienților
- introducerea informațiilor în baza de date a companiei;
- furnizarea de informații privitoare la produsele și serviciile oferite de companie ( in cazul nostru toate informatiile nostre sunt despre pachetele turistice, disponibilitate data, etc.)
- preluarea și rezolvarea sesizărilor și reclamațiilor sosite din partea clienților, cu păstrarea unui ton amabil și profesionist cu aceștia pe întreaga durată a procesului;
- rezervarea telefonica a pachetelor turistice dorite de clienti, a transportului sau chiar a croazierelor.

CERINTE

-lucrul in echipa

-capacitatea de organizare

-preocuparea pentru calitate

-relatiile cu clientii interni si externi - orientarea spre satisfacerea nevoilor clientilor

-capacitatea de autoperfectionare

-respectarea procedurilor de lucru

-spirit de initiativa

-comunicare eficienta

-cunoasterea limbii italiene la nivel mediu- avansat, scris si vorbit, cunoasterea unei alte limbi este un avantaj

BENEFICII OFERITE

SALAR MOTIVANT

DESCRIEREA FIRMEI

Agentia de turism