VANZATOR-GESTIONAR

Cares Paints

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Jobul este destinat persoanelor dornice de munca si de dezvoltare personala.
Responsabilitati:
- prepararea vopselelor utilizand un soft integrat de culori + cartele de culori;
- schimbarea preturilor produselor de pe magazin;
- complectarea la raft a produselor ce lipsesc;
- receptia marfii;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Candidatul ideal trebuie sa fie:
- sociabil;
- constiincios;
- pozitiv;
- comunicativ;
- rezistent la stres;
- atent la detalii;
- cu spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- lucrul intr-o echipa tanara cu perspective marete in prezent si viitor.
Experienta pe un post similar constituie avantaj.

Infiintata in 2002, CARES este o companie tanara si dinamica din Romania, fiind formata din oameni cu o vasta experienta in domeniul produselor destinate vopsitoriilor auto si nu numai.
CARES a ajuns astazi o firma de import, productie, distributie si consultanta in domeniu apreciata de tot mai multi colaboratori deoarece raspunde cu profesioanalism cerintelor tot mai ridicate si diversificate ale clientilor.