Vanzator cu gestiune electrocasnice

Zass Proteus Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza evolutiei cererii si a volumului de vanzare a produselor si serviciilor
- Planificarea si comanda necesarului de marfa
- Urmarirea realizarii normei (target) de vanzari ale magazinului
- Administrarea gestiunii magazinului - Garantie conform legii gestiunilor
- Implementerea campaniilor publicitare si de promovare ale magazinului.
- Solutionarea problemelor din plan financiar, juridic, organizatoric si comercial
- Reprezinta compania in fata autoritatiilor si institutiilor locale

CERINTE

- experienta pe o poziţie similară - obligatorie
- bune abilităţi de leadership si organizare;
- bune abilităţi de comunicare
- disponibilitate la program prelungit
- cunostinte operare PC: Excel, Word, navigare Internet
- cunostiinte intocmire acte contabilitate primara - obligatoriu

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial deosebit de atractiv
- Management orientat spre rezultate si obiective
- Un sistem de premiere si recompense orientat spre rezultate

DESCRIEREA FIRMEI

Comert si service electrocasnice