Vanzator coordonator si vanzator bijuterii argint - Shopping City Timisoara

MP SILVER SHINE CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza activitatea de vanzare;
- incaseaza contravaloarea marfurilor vandute (casa de marcat - cash /card );
- pregateste marfa pentru a fi expusa si vanduta;
- receptioneaza si inventariaza marfa;
- raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

CERINTE

-studii medii;
-experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj;
-cunostinte utilizare PC;
-abilitati de comunicare, negociere si diplomatie;
-simt estetic dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial format din: salariu fix, tichete de masa si comision din vanzari.

MP Silver Shine CO SRL, cu sediul in Drobeta Turnu Severin, este direct importator si comercializeaza bijuterii din argint(925) cu pietre semipretioase.
In prezent, societatea are deschise trei bijuterii, una in noul mall Shopping City Timisoarala si doua in Drobeta Turnu Severin.
Tel: 0733 945676