VANZATOARE MEZELURI - TIMISOARA

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNEA POSTULUI:
gestioneaza raionul de mezeluri in vederea cresterii vanzarilor si raspunde de aspectul comercial al raionului.

PRINCIPALELE ATRIBU¿II:
- aranjeaz¿ ¿i sorteaz¿ produsele expuse în raion, îndep¿rteaz¿ produsele alterate ¿i men¿ine în raion doar produsele care se încadreaz¿ în standardele de calitate
- informeaz¿ cu amabilitate ¿i profesionalism clien¿ii despre caracteristicile produselor sau pre¿uri
serve¿te clien¿ii cu amabilitate
- analizeaz¿ zilnic vânz¿rile, stocurile, comenzile ce au generat probleme ¿i informeaz¿ ¿eful ierarhic
- aranjeaz¿ marfa în raion conform caietului raionului
- urm¿re¿te în permanen¿¿ termenele de valabilitate ale produselor ¿i scoate de la vânzare sau depozitare produsele expirate sau deteriorate ¿i le duce în zona special amenajat¿
- men¿ine cur¿¿enia în raion, frigider, magazin ¿i în locurile de depozitare
- efectueaz¿ inventarul în cadrul raionului
- actualizeaz¿ ¿i afi¿eaz¿ etichetele de pre¿ ale produselor conform procedurilor
- propune cantit¿¿ile ce urmeaz¿ a fi comandate c¿tre furnizori

CERINTE

- experienta in comer¿, de preferat in domeniul mezelurilor
- seriozitate
- persoana dinamica
- spirit comercial
- disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, corelat cu performantele obtinute
- sansa unei cariere intr-un mediu dinamic
- perioada de instruire

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multinationala ce detine o retea de 34 de magazine alimentare de tip discount.
Date suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro.